OTELİMİZ
OTELİMİZ

Hakkımızda

Windy Hill Selimiye aradığınız huzuru sunuyor...

Tesisimiz Selimiye köyüne vakıf bir tepe üzerinde kurulmuş olup; misafirlerimize sessiz, sakin, stresten ve şehir gürültüsü ve kirliliğinden uzak bir ortam sağlamaktadır. Birçok misafirimiz mekânımız için "Ölümsüzlük Tepesi" demektedirler. Dünya manzara fotoğrafları seçiminde ilk sırayı alan lokasyonda konumlanan tesis panoramik deniz manzaralı odalara, teras ve açık havuza sahiptir. Denizden faydalanmak isteyen misafirlerimiz için anlaşmalı olduğumuz plaja belli saatlerde ücretsiz servisimiz vardır. Tesisimiz kış turizmine de açık olup muhtelif özel grupların (avcılık, atıcılık, trekking, yoga, meditasyon, sanat, kültür, vs.) tamamına hizmet vermektedir.

Tesisimiz 2015 yılı başında doğa dostu, her türlü lüks ve eşyadan kaçınılarak, ihtiyaca cevap verecek modern cihazlarla donatılarak hizmete açılmıştır. Bahçemiz doğal klima görevi gören bol oksijen kaynağı zeytin, çam, incir ve diğer meyve ağaçları ile benzeri bitki florasıyla kaplıdır. Dileyen kişiler için bahçemizde ayrılan bölgelerde organik tarım yapmalarına imkân sağlanmaktadır. Açık havuzu, açık terası ve küçük bir yapay şelalesi, ocağı, barbeküsü ile kullanımınıza hazırdır.

Kahvaltı fiyata dâhil olup yöresel, organik gıdalardan oluşur. Araç park alanı mevcuttur.

Amacımız siz sayın misafirlerimizin sıcak bir aile ortamında huzurlu, rahat bir tatil yapmasını sağlamaktır.

Ulaşım

Tesisimiz Dalaman Havalimanı'na 135 km, Marmaris şehir merkezine ise 45 km uzaklıktadır. Havaalanı ve Marmaris'ten ücretli servis hizmetimiz vardır.

Özel Araç İle Ulaşım

Marmaris'ten Datça yoluna çıkınız. Hisarönü yol ayrımından Selimiye'ye dönerek yolu takip ediniz. Köy merkezine girmeden Bozburun yoluna 2200 mt daha devam ediniz. Yol üzerinde Windy Hill tabelasını göreceksiniz.

HIZLI REZERVASYON HATTI
Rezervasyon ve Bilgi için
Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Çağrı Merkezi 0252 333 05 13